Zajęcia edukacyjne

 

W trosce o zapewnienie najwyższego poziomu edukacji na etapie przedszkolnym, stworzyliśmy autorski program nauczania, bazując na wiedzy, doświadczeniu oraz publikacjach największych autorytetów w dziedzinie. Umiejętnie łączymy naukę z zabawą, tak by dzieci nie czuły się znudzone, ale wydobyły z siebie pokłady kreatywności i samodzielnego myślenia. Dokładnie obserwujemy naszych podopiecznych aktywizując w kierunku zauważonych u nich indywidualnych umiejętności. Stawiamy na całościowy, harmonijny rozwój, który na tym etapie życia jest szczególnie ważny.


Zajęcia z języka angielskiego – Playschool


Gimnastyka ogólnorozwojowa – Jakub Bojarowski


Szachy – Szachuś

Joga- Ania Ostrowska

Logopedia- Klaudia Malczyk


Zajęcia rytmiczne – Krzysztof Pocałujko


Fit Kid- Remmic Maciej Remiszewski